ЩО НОВЕНЬКОГО 

Нові можливості якісної діагностики онкохвороб


26.08.2019 Нові можливості якісної діагностики онкохвороб
ВБФ "Крона"  придбав і передав Київському обласному онкологічному диспансеру сучасне обладнання для діагностики онкологічних захворювань у дітей і дорослих. 

Проточний флуоцитометр і комплект реагентів для аналізів ми придбали за кошти, зібрані на лікування 11-річної Лізи Карпенко. Ліза хворіла на рак крові, а лікування в Україні спричинило складні й дуже рідкісні ускладнення. Врятувати життя дівчинки не вдалося. Однак її батьки захотіли передати залишок грошей на проект, який допоможе сотням таких дітей, як Ліза. 

Так з допомогою тисяч добрих людей в діагностичному центрі КООД з'явився новий відділ  -  референтної лабораторної діагностики онкогематологічних захворювань у дітей та дорослих. У новому відділі працюють високопрофесійні і сертифіковані спеціалісти, котрі володіють сучасними методиками, що відповідають міжнародним стандартам. Дані лабораторії не потрібно буде перевіряти за кордоном. 

Обладнання, що ми придбали, є "золотим стандартом" сучасної діагностики в онкогематології. Він дозволяє виявити навіть одну пухлинну клітину серед сотні тисяч здорових клітин, точно встановити форму онкології на ранніх стадіях. Від цього залежить прогноз і схема лікування.  

У новому відділі будуть проводити основні найбільш важливі дослідження, що дозволяють вчасно виявити і перемогти рак: 

1)  Морфологічні дослідження. Це первинна діагностика, що дає відповідь «так» чи «ні» при підозрі на онкологію

2)  Цитохімічні дослідження – дозволяють розділити хворобу на основні групи

3)  Імуноцитологічні дослідження. Необхідні, щоб  встановити форму онкології ц підібрати правильне лікування

4)  Імунофенотипування методом проточної цитометрії. Ці аналізи показують, як реагує організм на той чи інший протокол лікування, чи досягнуто ремісії, чи потрібна пересадка кісткового мозку.

5)  МРХ (мінімальної резидуальної хвороби). Це обов'язковий аналіз, здатний виявити навіть одиничні ракові клітини. Він необхідний для попередження ранніх рецидивів. 

Діагностика для дітей із будь-якого регіону країни буде доступною і безоплатною. 

У 2017 році  Всесвітня організація охорони здоров’я опублікувала тривожну цифру виживаємості від онкохвороб в Україні. ВООЗ зазначила, що в нашій країні вдвічі менше людей мають шанс на життя, ніж у розвинених країнах.

Причина - відсутність якісної діагностики, помилковий чи із запізненням поставлений діагноз, недоступність якісного лікування та сучасних технологій. Хвороба повертається (рецидиви) вдвічі частіше й трапляються раніше, аніж в країнах, здатних забезпечити дітям і дорослим ефективне лікування.

Нова лабораторія може змінити ситуацію, дати надію і можливість одужати сотням онкохворих.


← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"