ЩО НОВЕНЬКОГО 

ЩедрийВівторок сердечний ГК НІКО


25.11.2019 ЩедрийВівторок сердечний ГК НІКО

Група компаній НІКО приєдналась до Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок.  З 16 листопада по 17 грудня в усіх салонах Автомобільної дилерської мережі НІКО  пройдуть благочинні акції, щоб підтримати проект «Серце одне на двох».  

Так, компанії передадуть благодійному Фонду "Крона" по 10 гривень з кожного замовлення сезонного шиномонтажу та від 500 до 1000 гривень з кожного проданого автомобіля та замовлення на сервіс.

Кошти будуть спрямовані на створення спільної палати інтенсивної терапії матері і дитини в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

ГК НІКО вже другий рік бере участь у Щедрому вівторку в партнерстві з Всеукраїнським благодійним фондом «Крона». Ми були у числі перших, хто приєднався до цієї ініціативи.

Завдяки минулорічним акціям #ЩедрийВівторок_сердечний у салонах дилерської мережі «НІКО» компанії передали на благодійність 69950 грн.

Кошти пішли на оплату фібробронхоскопа у Національний Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України. Цей унікальний прилад за рік вже допоміг врятувати життя 176 малюків із вадами серця.

***

Благодійний проект «Серце одна на двох» має на меті створення спільної палати інтенсивної терапії для матері та новонародженої дитини в Національному інституті серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова. Серцево-судинна патологія у вагітних – це великий ризик для життя жінки та дитини. Щороку близько двох тисяч майбутніх мам схильні до такого ризику. Тому пологи мають відбуватись під контролем кардіологів. Навіть під час вагітності жінкам успішно проводять операції. Саме для таких пацієнтів потрібні належні умови, щоб мама і новонароджений малюк після операції були разом.

***

Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок в Україні проходить другий рік. Україна стала 154 країною, яка приєдналась до світового руху #GivingTuesday.

Щороку мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

У 2019 році Щедрий вівторок оголошений 3 грудня.
← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"