ЩО НОВЕНЬКОГО 

Нові партнерства


10.02.2020 Нові партнерства
Сімейний креативний фестиваль Mamafesta став нашим партнером у благодійності. Разом ми будемо створювати умови для успішного лікування діток та майбутніх мам із вадами серця в Інституті ім. Амосова. 

"Місія фестивалю Mamafesta - укріплювати інститут сім'ї, дарувати щасливе батьківство і сучасне виховання. Благодійний проект "Серце одне на двох" має схожу мету, а участь у благодійності ми розглядаємо, як невід'ємну частину виховання соціально активних громадян. Тому ми із радістю приєднались до проекту і пропонуємо нашим партнерам і учасникам можливість взяти участь у корисних справах", - кажуть організаторки фестивалю Аня і Олена.  

Разом з Mamafesta створення палат матері і дитини в Інституті ім. Амосова підтримали Київські кав'ярні - Ilovecoffee, Meseta Espresso Point, сучасний центр краси HAIRHOUSE. Кожен відвідувач може долучитись і допомогти проекту за допомогою благодійного QR-коду. 

Чому ми це робимо? 

Іще кілька років тому жінки з хворим серцем лише мріяли про материнство – народжувати було надто ризиковано для її життя і життя дитини. Серцево-судинні захворювання і досі посідають перше місце серед причин материнської і дитячої смертності. І це стосується не лише жінки. Щороку близько двох тисяч сімей стикаються із цією проблемою і переживають величезний стрес.  

Разом із лікарями Національного інституту імені М.М. Амосова ми маємо намір це змінити. Нещодавно в інституті почали програму «Акушерська кардіологія», аби рятувати життя матері й дитини. Діти з’являються на світ у кардіологічній операційній та одразу мамі роблять операцію на серці.

Саме для них ми плануємо створити дві палати, де мами та новонароджені малюки будуть разом в комфортних та безпечних умовах під наглядом кардіологів та вчасно отримувати необхідну допомогу.
← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"