ЩО НОВЕНЬКОГО 

Моніторинг неприбуткового сектору


07.06.2018 Моніторинг неприбуткового сектору

Фонд «Крона» пройшов моніторингову перевірку на відповідність стандартам Прозорості і Порядності неприбуткових організацій згідно міжнародних критеріїв International Committee on Fundraising Organizations, яку проводить в Україні моніторингова громадська організація «Черіті Тюнер». Сьогодні ми та ще 10 неприбуткових організацій отримали сертифікат Transparency&Trust. (http://charitytuner.org/foundations/health/). 

"Такий моніторинг для благодійного сектору надзвичайно важливий і необхідний, бо благі наміри часто стають інструментом зловживань і шахрайства. А це означає, що значна частина фінансових ресурсів, які могли би піти на важливі суспільні проекти, реальні зміни, осідає в карманах недоброчесних людей. Ми свідомо і добровільно пройшли моніторинг організації “Черіті Тюнер” і отримали сертифікат Прозорості й Порядності. Сподіваємось, що все більше неприбуткових організацій будуть прагнути цього і таким чином піднімати сектор на якісно вищий рівень," - каже Олена Мацібох, Голова правління Фонду.

Моніторингова громадська організація “Черіті Тюнер” у цьому році стала членом International Committee on Fundraising Organizations й отримала мандат на проведення моніторингу неприбуткового сектору та поширення в Україні міжнародних стандартів Transparency&Trast.

Стандарти Прозорості і Порядності передбачають

- добровільну публічну звітність про джерела надходження та витрати коштів;
- відповідність діяльності критеріям суспільної користі;
- прозоре організаційне управління та відсутність конфлікту інтересів;
- ефективність програм та використання публічних коштів;
- відсутність політичної заангажованості;

-ведення фінансового бухгалтерського обліку згідно вимог законодавства України; 

- запобігання відмиванню грошей та фінансування тероризму.
← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"