ЩО НОВЕНЬКОГО 

Лави благодійників ширяться


25.09.2019 Лави благодійників ширяться

У червні цього року одна наша знайома прочитала в соцмережах історію про 16 річного хлопця, у якого виявили злоякісну пухлину мозку, і попросила нас допомогти йому.

Нікіта Малецький мріяв стати відомим футболістом. З 7 років він ретельно тренувався по 20 годин на тиждень, виступав із командою юнацького футбольного клубу «Атлет» на місцевих і міжнародних змаганнях. Та злоякісна пухлина головного мозку втрутилась у його плани. Після видалення пухлини йому розпочали хіміотерапію. Однак, результат був мізерний. Лікар порадив знайти клініку, де застосовують інноваційні методики лікування гліобластоми.

На той момент потрібно було близько 90000 Євро на лікування в Німеччині. Ми розуміли, наскільки складно в нашій країні зібрати кошти для дорослої людини.

Фонд підключився до цієї історії, відкрив онлайн канал для пожертв на своєму сайті і на сайті Українська біржа благодійності. Скоро ми побачили, як шириться коло людей, які допомагають хлопцю. 

Друзі нашого фонду організували благодійний он-лайн марафон «14 днів без цукру». До марафону приєднались 150 людей. Кожен поставив собі здорову ціль на два тижні. Відтак, люди міняли свої харчові звички, присідали, бігали, качали прес, і перераховували пожертви на допомогу Нікіті.

Автогонщики запросили хлопця на видовищні змагання з автодрифтингу й дали можливість відчути адреналін поруч із професійним пілотом.

Підключились і творчі люди - кінопродюсерка і сценаристка Ірина Вратарьова, журналісти телеканалів 1+1 та ICTV. У перервах між блоками хіміотерапії Нікіті організували сповнені позитивних емоцій зустрічі з телеведучими, побував він у студії програми «Сніданок з 1+1»

P90725-134000.jpg

Популярна співачка Оля Полякова на своїй сторінці в Instagram  провела флешмоб #кофесПоляковой задля допомоги Нікіті й за три дні зібрала для нього 122,5 тисяч гривень.

Керівники, батьки і діти футбольного клубу Атлет, який відвідував Нікіта, організували кілька благодійних ярмарків та аукціонів. Вони зробили жовті браслети РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО! й продають їх за благодійний внесок. Вже близько півсотні батьків і школярів носять таки браслети, щоб підтримати хлопця. Хтось зробив торт і мафіни на футбольну тематику й запросив усіх мешканців району на солодкий ярмарок.

Українська асоціація футболу оголосила благодійний аукціон на підтримку Нікіти. Вони розіграли унікальну футболку одного з гравців Національної збірної України. Також передали частину коштів, виручених із продажу квитків на товариський матч Україна-Нігерія, що відбувся в Дніпрі 10 вересня. на Відтак на лікування хлопця УАФ передала 70000 гривень.

А «Pizza House» придумали продавати спеціальну «Футбольну піцу», з продажу якої віддають 20 грн. на допомогу Нікіті. Щосереди компанія оголошує день подяки і публікує список тих, хто купив добру піцу, і відтак допоміг. Кошти передають батькам дитини. Pizza House продала вже понад 1400 цих виробів. 

Дві третини необхідної суми вже зібрано. 

  

Щомісяця хлопець з мамою їдуть в Кельн в імуно-онкологічний центр на чергову процедуру. Попереду ще шість блоків, регулярні обстеження. Після кожного блоку в Німеччині – курс хіміотерапії в Україні. Хлопець мужньо веде свою битву із злоякісними клітинами. Ми віримо, що йому в цьому допомагає не тільки лікування, а й попередня фізична підготовка та підтримка десятків тисяч людей. 

Допомогти Нікіті можна за посиланням http://krona.niko.ua/ua/activity/assistance/1863/




← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"