ЩО НОВЕНЬКОГО 

«Крона» та Carlsberg Ukraine допомагають українським лікарням


06.05.2020 «Крона» та Carlsberg Ukraine допомагають українським лікарням

У рамках партнерства з компанією Carlsberg Ukraine ми придбали і передали 7533 комплекти протиепідемічного захисту до 12 лікарень у Києві та області, Запоріжжі та області, а також у місті Львові. До складу кожного сертифікованого комплекту входять: комбінезон, бахіли, шолом і маска з екраном.   

«У сьогоднішній ситуації, дуже важливо вивчити потреби лікарень і мати розуміння першочерговості, – пояснюють у компанії Carlsberg Ukraine. – Наразі дуже гостро стоїть питання в нестачі засобів індивідуального захисту лікарів та кисневого обладнання. Через брак захисних костюмів лікарі хворіють цілими бригадами. Окрім того, можуть переносити інфекцію від хворих до здорових. Аби не втрачати час і зробити допомогу максимально ефективною, в компанії було прийнято рішення в першу чергу забезпечити захисними костюмами лікарів. На це було виділено 2,25 мільйони гривень». 

Разом з тим, менеджмент бренду Carlsberg вирішив скасувати щорічний науковий проект Science Battle та виділити додатково суму у 3 млн грн. на закупівлю апаратів штучної вентиляції легенів та кисневих концентраторів для українських лікарень. 

Починаючи з 16 березня, фонд «Крона» у партнерстві з українськими бізнесами та приватними донорами закупив обладнання та ЗІЗ для боротьби з COVID-19 на суму 12,1 млн. гривень. 

Втім, далеко не всі медичні заклади забезпечені необхідними засобами на 100%. Тому разом із Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» ми продовжуємо залучати допомогу для медиків у рамках проекту "Захистимо тих, хто рятує нас".  

Щоб переказати кошти на підтримку лікарів, перейдіть на цю сторінку >>

← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"