ЩО НОВЕНЬКОГО 

Добрі звички відновлюють слух


19.09.2019 Добрі звички відновлюють слух

Наші добрі друзі - молоді дівчата Катерина Жуйко і Альона Зброцька ініціювали благодійний флешмоб заради допомоги 25-річній Ірині Шолик, котра втратила слух. Про намір допомогти Ірині зібрати кошти на кохлеарний імплант дівчата оголосили на своїх сторінках в соцмережах. 

Вони відкрили в Інстаграм сторінку доброго марафону #the.world.of.good і закликали всіх формувати звичку ставати кращим. 
Щодня дівчата пропонують різні завдання з фізичної активності та психологічні вправи, дають корисні поради з особистісного розвитку та здоров'я. 

Головна звичка, яку люди можуть набути за 14 днів цього флешмобу - це звичка ділитись і допомагати.

Бажання організувати такий марафон з'явився у дівчат, коли вони прочитали історію Ірини

Кілька років тому Ірина раптово помітила, що звуки навколо стали мінятись - вона стрімко втрачала слух на правому вусі. Але з цим Ірина скоро впоралася. З одним "робочим" вухом вона закінчила технікум, інститут і пішла працювати. На роботі ніхто й не здогадувався, що у дівчини проблеми зі слухом. 

А у липні 2018 року вона втратила здатність чути й іншим вухом. Точної причини втрати слуху в Ірини лікарі встановити не можуть. Патологія зору в неї проявилася відразу після народження. Ще в дитинстві вона перенесла кілька операцій на очах. А слух зник лише на 25-му році життя. Через це Ірині довелося піти з роботи і переїхати до мами в село.  

Результати обстеження в Інституті отоларингології дали надію. Ірині може допомогти кохлеарна імплантація. Але вартість системи на одне вухо складає 14600 євро. Для Ірини та її мами така сума захмарна, оскільки єдиний дохід сім'ї – пенсія по інвалідності в розмірі 1497 грн.

Операцію потрібно зробити якомога швидше, тоді є шанс відновити здатність чути. 

До марафону приєднались десятки людей, які ставили собі завдання позбутись поганих звичок й набути нових, а також робили посильні пожертви для Ірини. 

тренування.jpg

Ірина теж приєдналася до флешмобу і почала щоденні вправи, котрі пропонували в Інстаграм організаторки. Як усі інші учасники, Іра зробила благодійний внесок на цей проект. 

"Вот и я подключилась к марафону "Привычка становиться лучше ". Нашла несколько минут, чтобы сделать разминку, и ни капельки не пожалела! Прилив энергии и бодрости обеспечен!))
На видео только часть упражнений, но честно -причестно, буду стараться выполнять все задания!" - запевнила Ірина.

Допомогти Ірині можна тут http://krona.niko.ua/ua/activity/assistance/5252/
← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"