ЩО НОВЕНЬКОГО 

Біг за життя


12.04.2019 Біг за життя

6 та 7 квітня у Києві відбувся дев’ятий міжнародний півмарафон – Nova Poshta Kyiv Half Marathon. За 2 дні на різних дистанціях заходу на старт вийшли майже 13000 учасників з 57 країн світу.

За традицією в рамках бігової події відбувся благодійний фандрайзинг на Українській Біржі Благодійності. Цьогоріч у ньому взяли участь тринадцять благодійних фондів, які з 12 березня по 12 квітня збирали кошти на різні соціальні проекти.

ВБФ «Крона» вже п’ятий рік поспіль є учасником фандрайзинг-марафона.

Цього разу нашою благодійною метою було здійснити мрію 4-річного Марка Ярошенка з Вінниччини. Його мрія «бігати, як Тиранозавр Рекс» знайшла відгук у серцях тисяч людей.

Нашими фандрайзерами стали вісім ініціативних людей, які бігли напівмарафон і закликали підписників у соцмережах жертвувати кошти. Марк надихнув нас створити символ його мрії – доброго #тиранозаврМарк і колекцію одягу з цим символом.

У день забігу Марко з батьками приїхав у Київ, щоб вийти на свій перший старт і «пробіг» на татових плечах символічні 100 метрів.

Цього року наш фонд зібрав на УББ рекордну суму - 181378 грн. Кошти будуть спрямовані на оплату операції та реабілітації Марка у Німеччині.

"Я біжу на Kyiv Half Marathon заради Марка. Він не може бігати сам, навіть ходити. Хоча мріє про це найдужче за все. Німецькі лікарі запевнили, що це можливо, і вони готові зробити операцію. Рік тому я боролася за своє життя зі смертельною хворобою. Я почала бігати після тривалого агресивного лікування. Саме біг допомагав мені дихати на повні груди, відчувати життя по-новому, відновити сили. Рік тому люди допомогли мені й змінили перебіг подій, а зараз я хочу допомогти маленькому хлопчику і змінити його життя" - каже Іра Руденко, одна з наших фандрайзерок, співробітниця компанії OTP Leasing

1.jpg 7.jpg 3.jpg 8_edited.jpg← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"