Допомогти
 
        Про фонд 

Всеукраїнський благодійний фонд "Крона" заснований у 2006 році. Ми працюємо задля здоров’я і добробуту дітей в Україні. Сьогодні Фонд надає допомогу дітям і сім’ям, лікарням, школам, дитячим садочкам, неурядовим організаціям. 

Перевірено стандартами International Committee on Fundraising Organizations

transparancy.png

Більше про фонд ТУТ

Новини
Tetra Pak надав 550000 грн. для боротьби з COVID-19 У партнерстві з компанією Tetra Pak фонд «Крона» закупив монітори пацієнта та компресори для апаратів штучної вентиляції легень для лікарень Чернівецької області та м.Києва.
ВБФ “Крона” передав обладнання і засоби захисту медиків до лікарень Києва та Вінниці ВБФ “Крона” за підтримки EPAM Ukraine придбав біохімічний аналізатор для Київської міської дитячої лікарні №1 та 2200 одиниць індивідуальних засобів захисту для Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. 

«Крона» та Carlsberg Ukraine допомагають українським лікарням У рамках партнерства з компанією Carlsberg Ukraine ми придбали і передали 7533 комплекти протиепідемічного захисту до 12 лікарень у Києві та області, Запоріжжі та області, а також у місті Львові.
Актуальні проекти
Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"