Recent projects

Доктор Позитив 17.03.2017

The Doctor Зщышешму

Знайомтесь - це Доктор на ім'я Соня. Вона працює в лікарні ОХМАТДИТ. Але це незвичайний лікар. Соня лікує чудесами,  які добуває з повітря - сміхом, позитивними історіями, музикою, грою.
  

Доктор Соня у веселому халаті з червоним носом зовсім не страшна. Та її основна функція не розважати, а допомогти дітям побороти страх і біль, успішно пройти лікування. Вона стала для дітей другом, з яким вони разом приймають пігулки, фарбують катетери в різні кольори перед процедурою, співають і фантазують під час гемодіалізу.... Зустрічають Новий рік, святкують дні народження.

Вірус оптимізму і лікарняної клоунади Доктор Сміх поширює по всій дитячій лікарні. Ми сподіваємось, що нехзабаром в кабінетх психологів, і в ординаторських будебільше людей в червоних носиках і веселих костюмах.


доктор Соня-р.jpg"Доктор Соня" - професійний соціальний працівник і психолог. Вона пройшла кілька тренінгів лікарняної клоунади від провідних майстрів цього напрямку з Італії. Вона любить карамельки і льодяники, їй подобається грати в сніжки, мчати з гори на лижах , крутити педалі велосипеда.

Головною метою цього проекту є психологічна підтримка дітей, які перебувають на тривалому лікуванні в стаціонарі. Життя в лікарні - це велика травма для дітей, медичні процедури неприємні і болючі, викликають страх.

Цей проект з'явився завдяки Новорічному благодійному марафону-2016 на каналі "1+1" і підтримці глядачів талеканалу. 

Відео

Доктору Соні потрібна ваша
підтримка!  

ДОПОМОГТИBack to the list

Phone:
+38 (044) 390 33 33
Adress:
Naberezhno-Khreshchatytska Str., berth 4,
"DNIPRO PLAZA" Business Centre, 2th
Kyiv, Ukraine, 04070
We in social networks:
© 2015-2020 "KRONA"