Новини

Обладнання для пологового будинку


10.05.2017 Обладнання для пологового будинку
Нещодавно у пологовому будинку м. Ніжин Чернігівської області з'явилось нове обладнання для виходжування новонароджених. Благодійний фонд "Крона" разом із своїм багаторічним партнером IT-компанією "ЕПАМ Системз" закупили монітор пацієнта, інфузійний насос, сухожарову шафу для стерилізації інструментів, установку для фототерапії, матрасики з підігрівом для малюків.

Всього благодійники передали пологовому будинку медичного обладнання на 125  тисяч грн.

У Ніжинському міському пологовому будинку в середньому в рік народжується близько 470 малюків. Майже сто діток потребують  невідкладної допомоги у відділенні  інтенсивної терапії новонароджених. Передане обладнання слугуватиме як для порятунку маленьких життів, так і допомагатиме у виходжуванні діток, щоб у подальшому вони розвивались фізично і розумово здоровими. 

У минулому році Фонд за благодійні кошти від "ЕПАМ Системз" забезпечив обладнанням Білокуракинську районну лікарню Луганської області, допоміг в ремонті Новоайдарської санаторної школи-інтернату і відновленні сільської школи у Трьохізбенці на Луганщині.← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2018 "КРОНА"