ЩО НОВЕНЬКОГО 

Комфортне повітря лікарняних палат


17.09.2018 Комфортне повітря лікарняних палат
У двох пісяопераційних палатах відділення дитячої ортопедії і травматології НДСЛ ОХМАТДИТ встановлено сучасні кондиціонери. Система обладнана двома фільтрами очищення повітря і озонобезпечним хладагентом, що якнайкраще підходить для лікарні. 

"Влітку в палатах була неймовірна задуха, ми з донькою не могли знаходитись тут більше 20 хвилин, "рятуватись" в коридорі чи їдальні, - каже мама 9-річної Ілони. - Відкриті вікна не давали прохолоди, а навпаки запускали спеку ззовні.  Нам тоді перенесли операцію на осінь, бо лікарі не були впевнені, що за таких умов буде нормально проходити загоєння і реабілітація".

Покращення умов перебування маленьких пацієнтів в палатах стало можливим завдяки аукціону, який провели співробітники компанії ЕПАМ.  Аукціон проводився епамівцями в рамках Well-being Fest. Свої "ставки" за унікальні брендовані лоти вони направляли на проект, розміщений на Українська біржа благодійності.

Ініціативу підтримали співробітники з Києва, Харкова, Львова, Вінниці й Дніпра.  

Усього під час Charity Auction зібрали 90400 грн. 33840 грн пішли на встановлення кондиціонерів, 56 560 грн., направлено на ремонт фібробронхоскопа Olimpus BF-XP60 для реанімаційного відділення в Національному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії. Обладнання життєво необхідне для очищення бронхів і легень у малюків, яким провели операцію на серці.

Наш фонд обладнав кондиціонерами вже чотири палати хірургічного відділення і подарував пацієнтам приємну прохолоду й влітку і додаткове тепло взимку. 
← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"