ЩО НОВЕНЬКОГО 

SWEET EPAM допомагає


17.12.2018 SWEET EPAM допомагає

Сьомий рік поспіль співробітники компанії ЕПАМ проводять в офісах різноманітні благодійні акції у співпраці з нашим фондом. 

Цього разу вирішили провести щорічний благодійний ярмарок SWEET EPAM спільно з нашим фондом та Українською біржею благодійності і допомогти малюкам, які народжуються з вадами серця.

SWEET EPAM – це традиційна щорічна благодійна акція до Дня Святого Миколая. Співробітники всіх українських офісів ЕПАМ вигадують і виготовляють власноруч різні цікавинки, пекуть солодощі або пропонують забавні персональні лоти й упродовж кількох днів влаштовують серед колег ярмарки або аукціони. 

Ярмарки SWEET EPAM 2018 пройшли в офісах ЕПАМ в Харкові, Вінниці, Дніпрі з 17 по 20 грудня. Кошти збирали на наш проект «Підтримай друге дихання малюків!» - ремонт фібробронхоскопа Olimpus BF-XP60 для Національного Центру дитячої кардіології і кардіохірургії. Пожертви за придбані вироби ЕПАМівці відправляють безпосередньо на сторінку проекту на Українська біржа благодійності. 

За три дні акції зібрали 17 тисяч гривень. 

У липні цього року в рамках Well-being Fest в офісах ЕПАМ провели благодійний аукціон, на якому зібрали 90400 грн. на обладнання для дитячих лікарень. 

56560 грн. було направлено на оплату оптичних комплектуючих для цього фібробронхоскопа у реанімаційне відділення Національного центру дитячої кардіології та кардіохірургії. 

33840 грн. витратили на встановлення двох кондиціонерів у післяопераційних палатах дитячої ортопедії і травматології НДСЛ ОХМАТДИТ. 

Наприкінці року ми зібрали всю необхідну суму з допомогою Української біржі благодійності, акції #ЩедрийВівторок_сердечний спільно з ГК НІКО      

 Фибро.png Фиброб_edited.jpg 

  
← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"