НОВИНИ

Будьте здорові!


14.01.2019 Будьте здорові!
Після Новорічних свят Фонд Крона розпочав флеш моб, спрямований на оздоровлення організму і одночасно - допомоги дітям з онкологічними захворюваннями.

Ми пропонуємо людям відмовитись від джанк фуду чи солодощів хоча би протягом місяця. До 15 лютого - Всесвітнього дня онкохворої дитини. 

Головна мета - ще раз привернути увагу людей до важливості здорового харчування та негативного впливу джанк фуду на організм. Саме  снеки і солодкі " газировки" відкривають ворота  для найбільш поширених і небезпечних хвороб, в тому числі раку. 
 
Дієтологи кажуть, що людині легше змінити віросповідання, аніж харчові звички. Тож, ми вирішили дати людям, котрим важко відмовитись від шкідливої їжі, мотивацію і ціль - зробити це заради спасіння життя дитини. 

"Солодке тістечко, бургер, смажена картопля з кока-колою чи пиво в барі: скажіть їм "До побачення" протягом місяця, а зекономлені кошти віддайте на допомогу онкохворим дітям" - з таким закликом ми йдемо до людей.

Всесвітня організація охорони здоров’я у 2013-2014 роках провела дослідження у 188 країнах і виявила, що третина населення Земної кулі мають ожиріння і зайву вагу. А число нездорово гладких дітей за тридцять років збільшилася вдвічі. 

Відома міжнародна консалтингова компанія McKinsey Global Institute порівнює швидкість розповсюдження ожиріння із лісовими пожежами. А за обсягом збитків, які наносить ця «пандемія» економіці та сімейним бюджетам, McKinsey Global поставила цю проблему на третє місце після збройного кровопролиття та куріння.

15 лютого у Всесвітній день онкохворої дитини ми підведемо підсумки. Пишіть нам, чи вдалось це вам, постіть фото на сторінці фонду у Facebook та Instagram https://www.facebook.com/kronavbf/

Допомогти дітям можна тут: http://krona.niko.ua/ua/activity/assistance/index.php← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"