НОВИНИ

Бізони, зебри і дитяча мрія


04.06.2018 Бізони, зебри і дитяча мрія

Міжнародний день захисту дітей почався для 9-річної Аліни Кодиркової з важливих клопотів. Потрібно було скласти одяг в рюкзачок, підготувати зручне взуття, перевірити інвалідний візок. Вона щохвилини питала у мами Алли (її опікуна) "ми поїдемо на поїзді?" "а нам довго їхати?", "а ми будемо спати в поїзді?", "а їдемо в парк?" 

Це був початок пригоди і здійснення заповітного бажання Аліни. Про її любов до тварин ми дізнались два роки тому, коли почали допомагати з ремонтом даху їхнього будинку.  Дівчинка розповіла, що хоче стати ветеринаром, коли виросте, хоче допомагати тваринам, щоб вони не хворіли.

Її мрію потрапити на фотосафарі й побачити великих тварин ми одразу включили в проект "Здійсни мрію". І ось день омріяної подорожі -  ми привезли Аліну та її маму-опікуна в Національний заповідник Асканія-Нова

Два дні Аліна провела в світі тварин: відвідала зоопарк, дендропарк і сафарі на ретро-автомобілі. Вона самостійно зробила десятки фотографій. Бізони, буйволи, зебри, коні Пржевальського, павліни, косулі... Алінка бачила їх вперше, адже її прийомній мамі було не під силу везти дівчинку на інвалідному візку далеко в місця, де мешкають дикі тварини. З народження у дівчинки визнали дитячий церебральний параліч. Одразу після народження рідна мати залишила дівчинку в пологовому будинку. Батько дівчинки невідомий. Маленьку віддали в будинок дитини. Скоро померла рідна мати Аліни. А коли їй виповнилось 3 роки, її взяла під опіку Алла Григорівна.  

Ми разом з Аліною пережили вир емоцій, які дарує момент подарованого щастя. Дякуємо проекту Здійсни Мрію та благодійникам, котрі пожертвували кошти на цю зворушливу мрію Аліни! Ось кілька фотографій, які зробила дівчинка в заповіднику


аф_буйволы.jpg аф_бизоны.jpg фотосафари7.jpg аф_зебры.jpg аф_павлин.jpg
 ← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"