ЩО НОВЕНЬКОГО 

Безконтактні пожертви набувають популярності


17.10.2018 Безконтактні пожертви набувають популярності

Наші NFC бокси для пожертв тепер розміщені в мережі магазинів Good Wine та Ашан. Нещодавно Фонд "Крона" підписав договори з ТОВ "Бюро вин" та ТОВ "СІТРАС" про спільну реалізацію проекту "Добрий Pass©". 

Добрий Pass© - це інноваційний благодійний проект, який використовує технологію безконтактних платежів для фандрайзингу і допомоги дітям з онкологічними захворюваннями. Людині достатньо двох секунд, щоб зробити свою пожертву. Наші бокси мають мультимедійний екран, на якому відображається зібрана сума і куди витрачені кошти. Коли хтось робить пожертву через PayPass зі своєї безконтактної карти чи смартфона, він одразу бачить на екрані свою зараховану суму і подяку.   

"Безготівкові безконтактні платежі - на сьогодні найрозумніша технологія майбутнього. Люди все менше носять готівку і все більше користуються банківськими картами, спеціальними додатками для безконтактних розрахунків. Тож, цілком природньо, що і в благодійності ми відходимо від кешевих пожертв, а намагаємось застосовувати новітні технології, що забезпечують прозорість, і чесність публічних зборів. NFC donation box - це найзручніший і найрозумніший спосіб допомогти. Кошти ми отримуємо одразу на рахунок. Ніяких скриньок, котрі можна зламати, ніяких вуличних "волонтерів". Відповідно - ніяких втрат довірених нам коштів. натомість більше довіри", - каже Голова правління Фонду Олена Мацібох.

Над проектом Фонд працює спільно з розробником NFC donation box Agency 21. Добрий Pass© стартував цього року у Міжнародний  День захисту дітей 1 червня. Перші NFC donation box були встановлені у двох кінотеатрах MULTIPLEX  в Києві - в ТЦ "Скаймолл" та ТЦ "Перекресток".

За чотири місяці проекту безконтактними благодійними терміналами скористались понад 300 людей. На зібрані кошти ми придбали ліки для дітей з Києва, Херсона, Харкова, Коломиї, Святогорська.
← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"