Проект "Здійсни мрію"

Місія проекту - дарувати чудо здійснення мрій дітям, які подовгу живуть в лікарнях, борються з важкими недугами чи мають невиліковні хвороби. Лише одну мрію - одужати - в межах цього проекту ми не можемо здійснити.

Однак ми віримо, що справжнє щире бажання дитини може змінити її життя, знайшовши людей, які готові його виконати. Часто батьки і лікарі відмічали покращення здоров'я дитини, бо усвідомлена мрія і бажання її досягти закладає у дитини "програму одужання". Іноді мрія допомагає знайти людей, які готові підтримати лікування дитини фінансово.

Проект ми здійснюємо в партнерстві з «1+1 медіа» і Телевізійною службою новин ТСН. Інформаційний партнер проекту журнал «Твой малыш» («Твій Малюк»).

lida.jpg

Телеведуча ТСН на 1+1 Лідія Таран, куратор проекту:

«Мріючи, діти стають сміливішими в своїй уяві,

вони стають частиною реального життя, виходять за межі

лікарні і важких лікувальних процедур.

Ми взяли на себе відповідальність реалізувати

тисячі бажань дітей, і ми тільки стали на цей шлях»

Міжнародний рух Make a wish розпочався тридцять років тому в Америці з виконання одного бажання. Тоді мрія маленького Кріса, який хворів на рак крові і хотів бути поліцейським та ловити "поганих хлопців", об’єднала громаду заради її здійснення. Сьогодні фонди і люди з понад сорока країн світу виконують заповітні мрії дітей з важкими, часто невиліковними хворобами.

ЗМІ про здійснені мрії

мрія Ізабелли

мрія Богдани

мрія Руслана

мрія Соні

мрія Максима

мрія Михайлика

мрія Жені

мрія Алекса 

Сайт проекту

Про що мріють діти читайте далі >>


Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2018 "КРОНА"